ניוזלטר
צרו קשר

חגיגות 45 בעדת שלום עמנואל

בקהילת 'עדת שלום עמנואל' ברחובות חגגו בערב של שירה ולימוד לכבוד 45 שנות פעילות. האירוע נערך בשיתוף עם המדרשה ע"ש יהושע לביא ז"ל, מסגרת קהילתית חדשה להגברת פעילויות חינוך. המדרשה מנציחה את זכרו של יהושע לביא ז"ל, מוותיקי הקהילה, מנהיג ומחנך דגול, שהלך לעולמו בתשרי אשתקד.

החגיגות היוו שיאפתח להתרמה למען קרן הבניין של הקהילה של הקהילה. יהושע לביא ז"ל – יחד עם חברי קהילה נוספים – עמל משך שנים רבות כדי למלא את בניין הקהילה בתפילה, לימוד וחגיגות טקסי מעגל החיים. ועתה הגיעה העת לשפץ את הבניין, כדי להבטיח את המשך הנחלת מורשתו של יהושע וחברים אחרים.

רב הקהילה, הרב מייקי גולדשטיין נשא דבר תורה וברכות, ובירכו גם יושבות ראש הקהילה אילנה שמש ולינדה אביטן, רקפת גינסברג, סמנכ"ל פיתוח של התנועה המסורתית, הרב אנדי סאקס מזכ"ל כנסת הרבנים בישראל, פעילות נוע"ם מהקהילה. באירוע נאמה גם יערה ספיר, חברת מועצת העיר רחובות שאמרה: "מבין יותר מ 200 בתי כנסת שיש בעיר, קהילת 'עדת שלום עמנואל' היא קהילה מיוחדת וייחודית. זו קהילה שמתנהלת בצורה שוויונית, מקבלת כל אחד כמו שהוא ומעניקה לכל אחד תמיכה על פי צרכיו היחודיים. לכן אני תומכת בקהילה ומשתדלת לתת עזרה ככל שאני מתבקשת עבורה."

 

לכבוד האירוע הוציאו בקהילה ספר מתכונים של חברי הקהילה, ובערב עצמו הגישו חברי הקהילה את המאכלים אותם הציגו בספר.

 

האירוע הסתיים בהופעה של אביאור ביירון, זמר מחאה דתי, וחבר בקהילת התנועה הסמזכרת בתיה.

מזל טוב!

 

לאלבום התמונות המלא מהאירוע לחצו כאן

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ