ניוזלטר
צרו קשר

מרו"ם

מרו"ם, ארגון הסטודנטים של התנועה המסורתית, נוסד בשנת 1996 כדי לשמש זירה חברתית אינטלקטואלית ורוחנית לצעירים ברוח הפלורליסטית של התנועה.

מרו"ם מארגן פעילויות תוכן יהודי ברוח היהדות המסורתית, הציונות והדמוקרטיה, המתקיימת בקמפוסים ובקהילות מסורתיות ברחבי הארץ. הארגון משמש במה לישראלים בעלי השקפה מסורתית פתוחה, ומאפשר להם לחלוק חוויות ולפתח את זהותם היהודית. מרו"ם הוא גשר המחבר בין תנועת הנוער נוע"ם ובין הקהילות המסורתיות בארץ. בוגרי נוע"ם משתלבים במרו"ם בסיום שירותם הצבאי ובעת לימודיהם במוסדות להשכלה גבוהה, ומשם ממשיכים את דרכם אל הקהילות בתור חברים, ואפילו בתור מנהיגים, כרבנים או כמקהילים בארגון.
בפעילויות של מרו"ם מבקשים החברים להפיץ את ערכי הפלורליזם הדתי, הפתיחות והשוויון שהתנועה המסורתית דוגלת בהם. הארגון מספק לסטודנטים ולצעירים אווירה ידידותית ופתוחה, שבה יוכלו לעסוק בשאלות המטרידות אותם בדבר הקשר בין יהדות לחיי היום-יום. מרו"ם שואף גם לחזק את רוח ההתנדבות של החברים ולעודד אותם לתרום לציבור הישראלי ולהשפיע על סדר היום הציבורי במדינה. הארגון מספק לחבריו מגוון של מסגרות התנדבות ופרוייקטים ארוכי טווח של "תיקון עולם", מתוך אמונה כי כך ייווצר שינוי אמיתי ומהותי בחברה.

 

הארגון פועל בשיתוף פעולה עם ארגוני סטודנטים אחרים בהם "מרו"ם עולמי" וקהילות מסורתיות ברחבי הארץ כדי לחזק את הקשרים בין סטודנטים מסורתיים ארץ ובין הקהילה המסורתית בחו"ל. באמצעות הקשרים האלו שואפים חברי מרו"ם להעצים את זיקתם של חבריהם בחו"ל למדינה ולעודד את מימושה בעלייה ארצה.

במרו"ם חברים סטודנטים וצעירים בשנות העשרים והשלושים לחייהם: משוחררים טריים, עולים חדשים, חילונים ודתיים, חברי התנועה המסורתית ואחרים.

בין פעילויות הארגון: פגישות לימוד ושיעורים; סופי שבוע של לימוד; תפילה ופעילות חברתית; אירועים משותפים עם ארגוני סטודנטים נוספים בקמפוסים ברחבי הארץ; חגים וחוגים משותפים, ועוד.

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ