נושאי הבלוג

פוסטים אחרונים

התנועה המסורתית, שמקיימת מדי יום מעגל תפילה ושירה בכיכר החטופים, קיימה שם השבוע הדלקת נר לצד דני מירן, שבנו עמרי נחטף לעזה

מאמר דעה

מתוך Ynet

התנועה המסורתית פועלת בכיכר מתחילת המלחמה: כבר בשבוע הראשון היא החלה לקיים שם מדי ערב מעגל תפילה ושירה כדי לעמוד לצד החטופים ולהבהיר להם שהם לא לבד. בימים האחרונים, ימי החנוכה, הצטרפו אליה ארגוני יהדות נוספים שקיימו בכיכר הדלקת נרות יומית בהשתתפות מאות ישראלים. 

את הנר הרביעי של חנוכה הדליקה רקפת גינסברג, מנכ"לית התנועה המסורתית, לצד דני מירן, שבנו עמרי נחטף לעזה. "הלבבות של כולנו חדלו לפעום בשמחת תורה", אמרה גינסברג, "אבל מעגל החיים היהודי ממשיך כסדרו וכמו מנסה לתת לנו כלים ונחמה להתמודד עם המצב. בתקופה כה מעורפלת, כה אפלה, מצווה עלינו לראות את האור, להוסיף אור ולהוקיר את האור הגדול שאנחנו רואים בכל פינה בארץ, אור שבולט וזוהר בחשכת חורף המלחמה. אין חובה וזכות גדולות יותר בימים אלה מאשר להיות כאן, בכיכר החטופים, גם בחג החנוכה, ולהדליק נרות יחד עם משפחות החטופים שהפכו למשפחה המורחבת של כולנו".
 

תפריט נגישות

חיפוש...

העמוד שבחרת עדיין בבנייה

האתר החדש שלנו עלה לאוויר, ובחודש הקרוב יהיה בהרצה.
מה זה אומר?
שייתכנו כמה תקלות פה ושם, שישנם כמה עמודים שעודם בהקמה, ושאנחנו נשמח למשוב שלך במידה וזיהית שיש מה לשפר! מוזמן/ת לכתוב לנו בטופס בתחתית העמוד או להמשיך לשוטט וליהנות ממגוון התכנים שכבר זמינים עבורך.

אנחנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות כדי להבטיח שניתן לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו