קהילות התנועה

מצאו קהילה מסורתית באזורכם

קהילות התנועה המסורתית פרוסות ברחבי הארץ ומאפשרות לחבריהן לקיים אורח חיים יהודי-מסורתי, מתוך גישה פתוחה ומקבלת לאנשים מזהויות מגוונות. התכנסויות והתפילות בשבתות ובחגים מתקיימות באווירה שוויונית בין גברים ונשים, ללא מחיצות ובהתאם להלכה. כל קהילה שלנו מיוחדת בדרכה, וברובן מציינים יחד ארועים וטקסים במעגל החיים, לומדים נושאים הקשורים לעולם התוכן היהודי, פועלים למען החברה ולתיקון עולם, ולא פחות חשוב – מטפחים חיי קהילה עם אנשים מקבלים, ערכיים ואכפתיים. מוזמנים לבוא איך שאתם.ן!

עיטור מארקרים
עיטור מארקר

״מַיִם רַבִּים לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת הָאַהֲבָה וּנְהָרוֹת לֹא יִשְׁטְפוּהָ.״

מצאו קהילה קרובה לביתכם

ניתן למצוא קהילה לפי אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:

אזור
שירותי מסורת
חפשו לפי עיר/קהילה

התנועה המסורתית תומכת בקהילות חדשות

אם אתם רוצים לציין את חגי ישראל באווירה פתוחה ואין בסביבתכם קהילה מסורתית, אנחנו נסייע לכם – ביעוץ, ארגון, פרסום ותמיכה בהוצאות. אם תרצו לארגן תפילות שיוויוניות ביום הכיפורים ובראש השנה או קריאת מגילה בפורים, נוכל לשלוח אליכם שליח או שליחת ציבור להובלת התפילות, ספר תורה וכל דבר אחר הדרוש לכם. השאירו פה פרטים או פנו למנהל אגף קהילות במייל kehillot@masorti.org.il

כל הקהילות

כל הקהילות

צפון

מרכז

ירושלים

דרום

דרושים: תכנית "בר/ת מצווה לילד המיוחד"

מעגלי שירה ותפילה יומיים בכיכר החטופים

מתחילת מלחמת 'חרבות ברזל' – התנועה המסורתית מקיימת מידי יום מעגלי שירה ותפילה בכיכר החטופים בת"א בשיתוף ארגונים רבים מהארץ ומהעולם, למען תמיכה מתמשכת במשפחות היקרות ולחיזוק הרוח בעם.

הלכה למעשה: גיוס חרדים ובני תורה

זה שנים רבות, ובייחוד במהלך המלחמה בעזה ובגבול הצפוני בתשעת החודשים האחרונים, יש ויכוח סוער בכנסת ובציבור לגבי “גיוס בחורי ישיבות” לצה”ל. המנהיגות החרדית טוענים שאסור לגייס בחורי ישיבה ש”תורתם אומנותם”, שהם מגנים על מדינת ישראל דרך לימודם, ושעדיף לרדת לחו”ל מלשרת בצה”ל. מה אומרת ההלכה בנידון?

לזכרו של הרב אנדרו (אנדי) סאקס

ביום שבת, ה-29 ביוני 2024, כג בסיון תשפ"ד, הלך לעולמו אהובינו, חברינו ומורנו הרב אנדרו (אנדי) סאקס, מנהיג רודף צדק עד יומו האחרון. הכתבה מוקדשת לסיכום חייו הקצרים מדי, ולפרידה שלנו ממנו.

תפריט נגישות

לקהילה שבחרת עוד אין אתר

בקרוב לכל קהילה בתנועה המסורתית יהיה מיני-סייט משלה, בה תוכלו לקבל מידע על שירותיה השונים ולהתעדכן בפעילות השוטפת. עד אז, גם אם אין לקהילה שבחרת אתר – זה לא אומר שאין בה פעילות! 
אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל kehillot@masorti.org.il ונדאג לחבר אתכם ליו"ר הקהילה.

קהילת חגים

הקהילה שבחרת פועלת בעיקר בחגים ומועדים מיוחדים ולכן אין לה אתר משלה.
באפשרותך ליצור קשר ישירות עם מנהל אגף הקהילות שלנו שיוכל לסייע במציאת קהילה חלופית, או להפנות לאיש/אשת הקשר מהקהילה שבחרת.

חיפוש...

העמוד שבחרת עדיין בבנייה

האתר החדש שלנו עלה לאוויר, ובחודש הקרוב יהיה בהרצה.
מה זה אומר?
שייתכנו כמה תקלות פה ושם, שישנם כמה עמודים שעודם בהקמה, ושאנחנו נשמח למשוב שלך במידה וזיהית שיש מה לשפר! מוזמן/ת לכתוב לנו בטופס בתחתית העמוד או להמשיך לשוטט וליהנות ממגוון התכנים שכבר זמינים עבורך.

אנחנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות כדי להבטיח שניתן לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו