ניוזלטר
צרו קשר

הרבה נטלי לסטרג'ר מלמדת בבית הנשיא

לקראת ט' באב התקיים השנה, זו השנה החמישית, אירוע לימוד בבית נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין. בלימוד שהפך כבר למסורת דיברו אנשי רוח, נציגים מכל זרמי היהדות. את התנועה המסורתית יצגה בכבוד  רבת המנין המשפחתי המסורתי כפר ורדים. בנוסף אליה לימדו באירוע גם הרב דוד סתיו - יו"ר ארגון צהר, הרב דוד מיכאל מרמור מתנועה ליהדות מתקדמת, ואורי בנקי - אביה של שירה בנקי ז"ל.

כותרת האירוע השנה היתה "תשכח ימיני אם אשכח יפתי" (מתוך שירו 'אם אשכח' של מנחם דוליצקי) והדוברים דיברו על ירושלים, חורבנה ותקומתה. נשיא המדינה ראובן ריבלין נשא דברים בפתיחת האירוע ובירך את החיבור החשוב בין מנהיגי הזרמים השונים האים יחד בט' באב ללמד על שנאת חינם. "היכולת לקיים כאן, בבית הנשיא, בית מדרש ישראלי כל כך, מגוון כל כך, שבו מתארחים נציגי בתי מדרשות, עמדות, וזרמים שונים, הוא תעודת כבוד לחברה הישראלית. אני רוצה להודות לכם, המלמדים והמלמדות שמשתתפים אתנו באירוע הלימוד הזה. נקודות המבט השונות שאתם מייצגים כאן בחדר, הופכות את הלימוד המשותף למיוחד כל כך, נדיר כל כך, ויקר כל כך ללבנו."

 

רבים מחברי וחברות התנועה המסורתית ופיעלי ופעילות נוע"ם הגיעו לאירוע כדי לחלוק כבוד לרבה לסטרג'ר ובתוכם משלחת מכובדת מקהילתה של הרבה נטלי בכפר ורדים.

 

 

 

 

צפו בשיעורה של הרבה נטלי:

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ