ניוזלטר
צרו קשר

עוד מחנה מוצלח

מחנה נוע"ם תשע"ו הגיע לסיומו. מאות פעילות ופעילים הגיעו ליער חנתון למפעל הארצי הארוך ביותר של נוע"ם במהלך השנה. המחנה התקיים זו השנה הראשונה ביער חנתון, ומקיבוץ חנתון הסמוך ניתן היה לא רק לראות יריעות ירוקות, אלה גם לשמוע את קול הצהלות של החניכות והחניכים.

בין שלל הפעילויות הקבועות פעולות, מדרשים, תפילות וכו' והפעילויות היומיות המיוחדות- גיחה עם לינה מחוץ למחנה, אירוע בר ובת מצווה מרגש למסיימי כיתות ז' (שכבת אמרים), יצאו המחנאים השנה ליום כיף בלונה גל להתרעננוץ. בנוסף- כמידי שנה התקיים יום נוע"ם, אבל השנה, התקיימה לראשונה תחרות בין החטיבות שיחלפיו את המחוזות בנוע"ם. סניפי נוע"ם בכל הארץ חולקו ל-3 חטיסות "שהם", "ספיר" ו"ברקת" ביום נוע"ם זכתה חטיבת "שהם".

 

בהמשלך המחנה הגיעו לבקר את פעילי נוע"ם רבנים ורבות מקהילות התנועה שבאו לחוש בעצמם את מה שמקבלים ילדות וילדי הקהילה. בנוסף, בית המדרש של המחנה היה פעיל במיוחד השנה. שניים מתלמידי בית המדרש לרבנות קיימו במקום פעילות ערה, ירח מאירסדורף ששימש כראש תפילה במחנה ועידית מבורך-שאג ששימשה במחנה ובמהלך השנה מ"מ רב נוע"ם.

 

צוות התיעוד של המחנה תיעד בתמונות ובסרטונים את המחנה. כנסו לעמוד הפייסבוק של נוע"ם- ותהנו מחיי במחנה (כמעט) כאילו הייתם שם.

 

 

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ