הצטרפות לקהילה

 

 

הצטרפותכם ותמיכתכם חשובה לנו מאד!

 

 

דמי חברות תש"ף

זוג: 1000 ש"ח

זוג גימלאי: 900 ש"ח

יחיד: 500 ש"ח

יחיד גמלאי: 450 ש"ח

ילדים/סטודנט/חיילים : חינם

 

ניתן לשלם:

בצ'ק או במזומן בדואר, בתיבת הדואר שמחוץ למשרד או בשעות המשרד.

בכרטיס אשראי בטלפון או במשרד 04-629-1180.

ניתן לשלם גם בתשלומים.

 

 

למה להצטרף לקהילה? 

 

ישנם מספר מרכיבים שיוצרים קהילה, ודמי החברות הוא אחד החשובים שבהם. חברות זה כמו לעשות Like, אבל ממש להתכוון לזה.

 

לאלה מכם שהצטרפו במהלך הדרך, הנה כמה דברים שחשוב לנו לספר לכם על קהילת ואהבת.

 

הקהילה שלנו נוסדה בפורים 2003 על ידי מספר משפחות, יחד עם הרב אלישע. הקהילה גדלה וצמחה ובמהלך השנים נולדו פרויקטים, נוצרו אירועים ופעילויות בתחום מעגל החיים היהודי, תפילות, לימוד ופעילות חסד.

 

בתפיסה שלנו, כל הבאים בשערי ואהבת הנם שותפים מלאים ביצירת חיים יהודיים-ישראליים משמעותיים: יש מי שבא להתפלל, ו/או ללמוד בבית המדרש, יש הבאים להתענג ממופע תרבות או הרצאה טובה. יש רבים המגיעים אלינו כדי לחגוג ולציין טקס מעגל חיים. אחרים מבקשים פשוט לשוחח בארבע עיניים או לשתף במה שנפלא...

 

על מנת לאפשר את העשייה הענפה הזאת, אנו מסתמכים על דמי חברות; תשלום עבור טקסי מעגל החיים, תמיכה של התנועה המסורתית והסוכנות היהודית, שיעורי בית המדרש אירועים ופעילויות.

 

כאמור, מבחינה מוסרית וערכית, דמי החברות הם התשלום החשוב ביותר! זאת משום שהן מהווים הצהרת כוונות של שותפות, ותרומה של כל חברינו ביצירת מרחב יהודי פתוח ושוויוני, המקבל כל יהודי וכל אדם בלב פתוח ובסבר פנים יפות. אנו לוקחים ברצינות את הקריאה של פרקי אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון הכהן, אוהב שלום, רודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן אל התורה". קהילת ואהבת משרתת הן את חבריה, ששילמו דמי חברות, והן את הקהל הרחב.

 

נכון, מי ששילם דמי חברות זוכה להנחות בכל הפעילויות של ואהבת. אבל הסיבה המרכזית להיות חבר/ת קהילה, זו השותפות ביצירתה, קיומה, ושגשוגה של קהילה פלורליסטית בנוף הישראלי. בתפוצות קיומה של קהילה מסורתית הינה מובנת מאליה. אבל דווקא כאן, במדינה היהודית שלנו, רק בתי כנסת ומוסדות אורתודוקסיים זוכים לתמיכה ממשלתית. לכן, הצלחה של קהילה מסורתית, שוויונית ופתוחה תלויה אך ורק ברצון הטוב, הנחישות וההתמדה של חבריה.

 

שנת תשע"ז בפתח, בואו נצא לדרך ביחד.

 אנחנו מודים לכם על השותפות, ושמחים שאתם "חלק מהפתרון", חלק מקהילת ואהבת!

 

בברכה,

 וועד הקהילה והצוות

 

 

 

 

התנועה המסורתית (קונסרבטיבית) היא זרם ביהדות המשלב נאמנות למסורת היהודית ולהלכה לצד פתיחות לעולם המודרני ולתרבות דמוקרטית-הומניסטית. היהדות המסורתית רואה בהלכה מכלול דינאמי ומתפתח של ערכים המתאים עצמו לתנאי המקום ולנסיבות המשתנות מדור לדור.
צרו קשר עם הקהילה
דג כדגכ
השמורה 1, זכרון יעקב | טלפון: 04-6291180