ניוזלטר
צרו קשר

פרוייקט "שנזכה למצוות" בקהילת "ידיד נפש" במודעין

בקהילת "ידיד נפש" במודיעין התחילו לאחרונה את פרוייקט "שנזכה למצוות" על מנת להכניס את נושא תוכנית בני המצווה שלהם לסדר עדיפות גבוה. לאחרונה, קיבלה הקהילה"חיזוק" עם מינויו של איתן בן יוסף לרכז הקהילה והחולט לנתב את המשאב החשוב בהעצמת מספרי בני ובנות המצווה המתקיימים בקהילה מידי שנה.

אירועי בר או בת מצווה בקהילה, מעבר להכנסה כספית לקהילה שהיא חיונית בפני עצמה, חושפת את תפיסת העולם של התנועה המסורתית ואת רוח הקהילה בפני קהלים חדשים ובכך גם גורמת להגדלת הקהילה ווצירוף אנשים חדשים לשורותיה.

בקהילה החליטו שבעידן המדיה הדיגיטלית, אם אתה לא שם – אתה לא קיים. ושכרו את שירותיו של צלם ועורך סרטים מקצועי, גייסו מספר משפחות שקיימו בעבר אירוע בקהילה, הביאו את כולם, יחד עם חברים מהקהילה וצוות ההדרכה לערב צילומים והפקו תמונות וסרטונים שמשמשים את הקהילה לפרסום.

 

בשלב הבא היה קבעו תאריך למפגש חשיפה של משפחות מתענינות.

לקראת האירוע הקרב, הקימו דוכן חשיפה בקניון המקומי (בחינם...), הכינו בבית דפוס כמה כרזות, רול אפ צבעוני ודפי חלוקה – והקימו את הדוכן בקניון. הדוכן הניב תוצאות צנועות והיתה התעניינות מהעוברים ושבים.

 

אחד השינויים בתוכנית החדשה, היא האפשרות לבחור בין 3 תוכניות מדורגות, כאשר התוכנית המלאה ביותר היא תוכנית שמעבר ללמידה וההכנה וכמובן הטקס בקהילה,  מציעים גם טיול בר מצווה מיוחד ב"אוטובוס מזמר" עם מדריך מקצועי  ונגן וכמובן אפשרות לקיים טקס בכותל המשפחות.

הקהילה שמחה אף להציע את קונספט הטיול המזמר לקהילות נוספות כתוספת לתוכניות בני המצווה שלהם.

 

ובנתיים ממשיכים בקהילה במרץ לקראת ערב החשיפה שיתקיים ב ביום א', 9.2.2020 בשעה 20:30 בבית הקהילה, וממשיכים בקידום הפרסום הן ברשתות החברתיות והן באמצעות דוכן שיוצב בנקודות מסוימות בישוב.

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ