ניוזלטר
צרו קשר

נעים להכיר- הרבה איימי לוין החלה לשמש כרבת קהילת 'סוכת שלום' ברמת ישי

הרבה איימי לוין נכנסה בחודש האחרון לשמש כרבת קהילת 'סוכת שלום' ברמת ישי. לרבה לוין יש רזומה עשיר כרבת קהילות בישראל ובארה"ב. לאחרונה חזרה הרבה לוין ממספר שנים של עבודה כרבת קהילה ובתפקידים חינוכיים שונים בארה"ב. קודם לכן עבדה כרבת הקהילה בבית הכרם בירושלים. הרבה לוין שימשה גם בתפקידים חינוכיים רבים במוסדות ובבתי כנסת שונים  בניהם גם הישיבה הקונסרבטיבית, מכון שכטר למדעי היהדות ועוד.

הרבה איימי החלה את עבודתה בקהילה בראשית דצמבר וכבר עברה חודש עמוס בפעילות. מלבד חיי הקהילה השגרתיים, הצטרפה יחד עם חברי הקהילה לאירוע של תג מאיר במנשיה זבדה לאחר אירוע השחטת רכוש גדול שהתקיים בכפר שבצפון עמק יזראל. בנוסף, השתתפה הרבה באירוע חנוכה בינדתי שהתרחש במועצה האיזורית משגב. תחום החיים המשותפים הוא אחד מהתחומים שבו עסקה הרבה לוין רבות בשנים האחרונות, המרקם העדין של החיים ברמת ישי מזמין במות רבות לעסוק בתחום זה.

בשלב זה לומדת הרבה לוים את הקהילה והם לומדים להכירה את הרבה החדשה. בתקופה הקרובה תחל הרבה בסדרת הרצאות חדשה בבית המדרש הקהילתי. בנוסף החלה כבר בליווי משפחות בר ובת המצווה בקהילה, ובמחשבות על הגדלת הטקסים הנערכים בקהילה.

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ