ניוזלטר
צרו קשר

שבתון קהילתי בערבה

מידי שנה עורכים בקהילת רמות ציון בירושלים סוף שבוע קהילתי סביב החנוכה. בסוף השבוע האחרון יצאו חברות וחברי הקהילה, לשבתון השנתי, והפעם בקיבוץ קטורה. חברי הקהילה יצאו לדרך ביום שישי בבוקר, ובדרכם דרומה עצרו לטיול מהנה ופקניק בעין בוקק.

חלקו המרכזי של סוף השבוע היה בבית האירוח של קיבוץ קטורה "קרן קולות". את תפילת שישי קיימו יחד עם קהילת קטורה ואת סעודת השבת בחדר האוכל הקיבוצי, בנוסף קיימו לימוד קהילתי לשבת.

בבוקר שבת משכימות ומשכימי הקום זכו לצאת לטיול זריחה במרחק הליכה ממקום הלינה. גם את תפילות שבת בבוקר קיימו עם קהילת קטורה המסורתית, ומילאו את היכל התפילה, ובסיומו לקחו חלק בקידוש הקיבוצי, ותרמו את הקוגל הירושלמי (שהגיע ממש מירושלים).

במוצאי השבת נערכה עבור הקהילה ארוחת מנגל, והתקיים ערב משחקים מהנה, בסופו הוקרן סרט.

מכיוון שהשבתון התקיים בימי חופשת החנוכה, זכו חברות וחברי הקהילה להאריך את השבתון עד יום ראשון, ובבוקר ראשון קיימו טיול ב"כפר ללא רשת" שנמצא בקיבוץ, כפר המנותק מחשמל, בו אפו הילדות והילדים עוגיות מתנור הפועל על חומה של השמש.

 

השבתון השנתי, בהובלתה המסורה רבת הקהילה הרבה חיה רואן בקר, היה מוצלח ביותר ומילא את מטרותיו להכרות בין דורית בקהילה, של הנאה וגיבוש קהילתי.

לשנה הבאה!

 

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ