ניוזלטר
צרו קשר

אחת משלנו. חברת כנסת חדשה, חברה בתנועה המסורתית

התנועה המסורתית שמחה לברך את חברת הכנסת החדשה יעל כהן פארן. חברת הכנסת כהן פארן היא חברה בתנועה המסורתית ובקהילה המסורתית 'דרכי נעם' בפרדס חנה. היא ומשפחתה הצטרפו לקהילה תקופה קצרה אחרי הקמתה ומאז יעל, בן זוגה ובנותיהן חברים פעילים ומעורבים.לפני המעבר לפרדס חנה, היתה ח"כ כהן פארן חברה ב'חבורת תל אביב', ועם המעבר היה ברור לבני המשפחה שיצטרפו לקהילת המסורתית ביישוב החדש. 


כהן פארן היא חברת כנסת מטעם מפלגת "המחנה הציוני". היא פעילה מאוד בקידום נושאים של סביבתיים. היא ממקימות 'התנועה הירוקה' ובשנים האחורנות אף שימשה כיושבת הראש. עד לתפקידה כחברת כנסת, היתה כהן פארן המנכ"לית של "הפורום הישראלי לאנרגיה", עמותה הפועלת לקידום אנרגיה בת קיימא.

 

בתור חברה בתנועה המסורתית מחוייבת כהן פארן לקדם פלורליזם יהודי מתוך תפקידה כחברת כנסת.

בדיון שנערך בכנסת בנושא חופש בחירה בנישואין אמרה ""מדינת ישראל היא הדמוקרטיה היחידה בעולם שבה יהודים לא יכולים לבחור את הדרך בה יתחתנו. זו המדינה המערבית היחידה שבה יהודים לא נהנים מחופש דת. זה פשוט אבסורד. אני שותפה למאבק לסיום האבסורד הזה, להביא לשינוי. צריך לפרק את החומות האלה. היעדר חופש בחירה בנישואין זו פגיעה אנושה בזכויות הפרט. זה נושא מובהק של כפייה דתית ואני מחוייבת לטפל בו."

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ