ניוזלטר
צרו קשר

לקראת הבחירות המקומיות בקהילות התנועה

בשלושים באוקטובר יערכו בישראל הבחירות לרשויות המקומיות, וקהילות התנועה נערכות גם הן להכיר את המועמדים והמועמדות השונים בעירם. במוקדים שונים בארץ ערכו הקהילות מפגשים עם המועמדים לראשות העיריות או המועצות, והמועמדים למועצות. בירושלים ערכו מכון "על משמר הכנסת" מפגש גדול עם שלושה מהמועמדים לראשות העיר עם הנהגות התנועה. כל אחת מהמועמדים דיבר כחצי שעה ולאחריה התקיים שיח בים המשתתפים למועמדים. באירוע שהתקיים בקהילת "מורשת ישראל" במרכז העיר השתתפו יושבות ויושבי הראש, חברי הועד ורבני הקהילות.

קהילת הוד והדר ערכה במשכנה פאנל מועמדים לראשות עיריית כפר סבא אליו הגיעו כ300 מחברי וחברות הקהילה ותושבי העיר. המועמדים הדר לביא, יובל לוי, יוסי סדבון, רפי סער, עילאי הרסגור-הנדין ומרית שקד-ברק הגיעו לדבר על הנושאים אותם יקדמו אם יבחרו, בינהם גם היחס ליהדות המסורתית בעיר ולקהילה הותיקה. את הפאנל הנחה יו"ר הקהילה הד"ר נחום קמינקא.

בקהילת תורת חיים בהרצליה עורכים מפגשים יחידניים עם המועמדים, וכבר נפגשו עם שניים מהמועדים וצפויים לפגוש עוד לקראת הבחירות. המפגשים התקיימו בצורת דו-שיח עם רב הקהילה הרב ברי שלזינגר.

גם בקהילת הכרם בכרמיאל קיימו שלושה מפגשים פרטניים עם מועמדים המובלים לראשות העיר - משה קונינסקי, רותם ינאי ורינה גרינברג. המפגשים החשובים בין הקהילה למועמדים סייעו בהכרות הדדית.

 

והכי חשוב, ב30.10- צאו להצביע!

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ