ניוזלטר
צרו קשר

מחזור ד' של מכינת חנתון יוצא לדרך

אם ביקשתם להגיע לכתבה על שנות השירות בנוע"ם- לחצו כאן

 

מחזור ד' של מכינת חנתון יצא לדרך לפני כחודש. מסלול המכינה משלב בתוכו לימוד, התנדבות, עשיה חברתית והכרת הארץ, ובמחזור הרביעי מיהרו להסתגל למסגרת הגדושה בתוכן.

את הגעתם למכינה עשו ברגל. כל חברי הקבוצה במושב אילניה, מרחק 22 ק"מ מחנתון והלכו עד לתל חנתון, שם בילו לילה, ועלו את הישורת האחרונה למגוריהם החדשים עם הזריחה ביום שלמחרת. חברי קיבוץ חנתון וחניכי 'מפה בגליל'- תוכנית הכשרה לצעירים מחו"ל, קיבלו את פניהם של המכיניסטים.

התקופה שלאחר הגיעם התאקלמו בנות ובני הנוער במכינה, בקיבוץ ובמסגרות ההתנדבות. במקביל החלו לעבוד על פרוייקטים שיובילו יחד במהלך השנה. בין היתר בנו חברי המכינה כרם ענבים סמוך למגוריהם, אותו יטפחו. בנוסף החלו את תהליך ההכנה לצה"ל, בפעילויות ספורט משותפות, ובפגישות עם בוגרי המכינה המשמשים בתפקידים שונים בצבא.

 

בחודש בו בילו במכינה, התערו חברי המכינה עם חברי הקיבוץ. בתפילות יום כיפור התארחו בקהילת חנתון, וחוו, חלקם בפעם הראשונה בחייהם, תפילה שוויונית ברוח התנועה המסורתית. בשבתות שלאחר מכן נפגשו לאחר התפילות בבית הכנסת עם משפחות מאמצות. ובנוסף סייעו חברי המכינה בניהול טריאטלון לילדי הקיבוץ.

וזו רק ההתחלה...

להמשך עדכונים על הנעשה במכינת חנתון, כנסו לעמוד הפייסבוק

 

 

 

צור קשר מהיר
אשמח לקבל ניוזלטר
דג כדגכ