קהילות תומכות


מטרת הפרויקט היא לחבר בין אנשים וקהילות מהארץ ומחו"ל.

אנו מנסים ליצור קשרים על-ידי עריכת ביקורים הדדיים בבתי הכנסת ואירוח בבתי החברים.

 
אנו מפתחים גם שותפות וירטואלית ע"י קישור אתרי האינטרנט, החלפת מאמרים לעלונים, פרסום חדשות מהקהילה בלוח המודעות של הקהילה התאומה, חגיגות בת/בר מצווה תאומות, פרוייקטים מיוחדים לתיקון עולם, חברים לעט, פרוייקטים משותפים לכיתות הלימוד ותנועות הנוער נוע"ם/
USY ושיתוף בין גני הילדים.

לאלו שרוצים לחגוג את בר או בת המצווה בישראל, ניתן לערוך אותם אצלנו בקהילה.


אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא אירוח מבקרים בישראל, וארגון ביקורים וחבילות שי לסטודנטים שנמצאים בישראל לחצי שנה עד שנה. 
אנו פותחים את בתינו בפני מבקרים לארוחות שבת ולינה.

 

בתי כנסת תאומים שלנו מחו"ל תרמו צעצועים חדשים לגני הילדים שלנו, ציירו ציורי קיר על קירות הגנים, וקנו מוצרים בסיסיים וממתקים לחיילים שלנו. חברי קהילה באו לצלם את הפרוייקטים שלנו, ולעזור בחלוקת משלוחי מנות. אנו מקווים שבתי הכנסת התאומים שלנו יבואו לבקר אותנו כשהם נמצאים בישראל.

 

                                                      Links to our Twinned Synagogues Abroad:

CANADA

Agudath Israel - Ottawa   www.agudathisrael.net

Beth David Bnai Israel Beth Am - www.bethdavid.com

Congregation Har El - Vancouver   www.harel.org

Shaare Zion - www.shaarezion.org


GREAT BRITAIN

Edgware Masorti Synagogue - Edgware   www.edgwaremasorti.org

 

UNITED STATES

Bet Shira Congregation - Miami   www.betshira.org

Hillcrest Jewish Center - www.hillcrestjc.org

North Surburban Beth El - Chicago  www.nssbethel.org

Temple Israel of Great Neck - NYC  www.tign.org

 

BALTIMORE/ASHKELON PARTNERSHIP

Beth Am Synagogue    www.bethambaltimore.org

Beth El Congregation    www.bethelbalto.com

Beth Israel Congregation    www.bethisrael-om.org

Chizuk Amuno Congregation    www.chizukamuno.org



 

 

התנועה המסורתית (קונסרבטיבית) היא זרם ביהדות המשלב נאמנות למסורת היהודית ולהלכה לצד פתיחות לעולם המודרני ולתרבות דמוקרטית-הומניסטית. היהדות המסורתית רואה בהלכה מכלול דינאמי ומתפתח של ערכים המתאים עצמו לתנאי המקום ולנסיבות המשתנות מדור לדור.
צרו קשר עם הקהילה
דג כדגכ
רח' הראל 8, ת.ד.5041, אפרידר, אשקלון 78150 | טל: 08-6711370/1 | פקס: 08-63737656 | kehillat@zahav.net.il